Oferujemy usługę pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce google.pl. Rozumiemy doskonale jak ważna dla naszych klientów jest stabilna pozycja w czołówce wyników wyszukiwania, dlatego do tematu podchodzimy poważnie i stosujemy wyłącznie metody zlecane przez Google  

Płacisz wyłącznie za efekt!

Usługę pozycjonowania rozliczamy wyłącznie za efekt, czyli za osiągniętą pozycję w pierwszej dziesiątce wyników na wybrane przez Państwa słowa kluczowe. Na koniec każdego miesiąca wysyłamy do Państwa szczegółowy raport z osiągniętych pozycji oraz fakturę VAT. Z uwagi na różnorodną trudność wypozycjonowania poszczególnych słów kluczowych ich ceny ustalane są indywidualnie lecz najczęściej mieszczą się w przedziale między 70 a 140 zł netto.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu:

email-envelope-outline-shape-with-rounded-corners pozycjonowanie@iticon.pl 

  smartphone-ringing +48 668 012 947

Jak wygląda współpraca!

Pracę zaczynamy od dostosowania Państwa strony do aktualnie panujących standardów oraz wytycznych google odnośnie przyjaznych stron internetowych. Wszystkie modyfikacje strony klienta wykonujemy bezpłatnie z zachowaniem najwyższych standardów. Posiadamy zespół doświadczonych programistów oraz grafików, którzy wykonają niezbędne usprawnienia.

Następnie przechodzimy do procesu budowania mocnego wizerunku strony przez tworzenie naturalnych relacji z wartościowymi witrynami. Wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu pozwoliło nam zbudować bazę rzetelnych witryn na których będą regularnie umieszczane materiały promujące Państwa stronę (social media, wpisy do katalogów, artykuły tematyczne, recenzje, opinie, filmy i wiele innych). Działania te budują zaufanie do strony i zapewniają, że jest ona liderem w swojej branży, co przenosi się pozytywnie na jej pozycje. Działania społecznościowe oraz medialna aktywność w internecie są procesem ciągłym i wymagają wyczucia oraz doświadczenia. Wszelkie koszty z nimi związane ponosi nasza firma.

Pozycjonowanie to proces ciągłego monitorowania kondycji i aktywności Państwa strony w internecie oraz szybkie jej dostosowywanie do zmieniających się standardów. 

Ponieważ jest to proces inwestycyjny umowy na pozycjonowanie zawieramy na okres 1 roku, 2 lat lub 3 lat. W zależności od wybranego wariantu umowy objęte są promocją okresu złotówkowego:

umowa na 1 rok – 2 miesiące za 1 zł
umowa na 2 lata – 4 miesiące za 1 zł
umowa na 3 lata -6 miesięcy za 1 zł

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu:

email-envelope-outline-shape-with-rounded-corners pozycjonowanie@iticon.pl 

  smartphone-ringing +48 668 012 947